اختصاصی آخرین اخبار

✅بررسی و نقد گیم پلی و تریلر فیفا21 به صورت دقیق و جزئی✅

1⃣”تعداد بازی های موجود در ویکند”
‼️آنچه که در نسخه بتای فیفا21 لو رفته نشان دهنده این است که پلیرها در ویکند حداکثر سی مسابقه خواهند داشت.

2⃣بخش “VOLTA”
‼️متاسفانه در این تریلر به بخش ولتا توجهی نشده ولیکن امکان دارد در آینده قسمتی از این بخش نیز منتشر شود.

⚠️دوشنبه ساعت 19:30 تریلری از طرف EA SPORTS منتشر شد که پشنهاد میکنم حتما این کلیپ را مشاهده کنید؛سپس نقد و بررسی تیم فیفابست را تا آخر مطالعه کنید تا از این تغییرات لذت ببرید⚠️

📌قبل از شروع باید بگیم تمامی داده هایی که در دسترس قرار گرفته اند همگی بر اساس نسخه بتای فیفا21 می باشد و امکان هر گونه تغییر در نسخه اصلی فیفا21 هست.

3⃣”فیفا21 کنترل بیشتری بر روی یک حمله خلاقانه به شما می دهد”
‼️یکی از اهداف فیفا21 این است که پلیر تسلط بیشتری بر روی انجام تاکتیک ها و ساخت موقعیت گلزنی داشته باشد.در فیفاهای قبلی شما هیچ کنترلی بر سر اینکه بازیکنان شما به کجا بروند نداشتید و این موضوع باعث میشد که اکثر برنامه های شما بی نتیجه باشد اما احتمالا فیفا21 هوش مصنوعی وسیع تری داراست و همین موجب ایجاد برنامه و پلن های بیشتری در بازی می شود.
با توجه به تریلر،EA تلاش کرده تا حملات روان تر و بهتری داشته باشیم.(کنترل 360 درجه بر روی کارهای تیمی و عملکرد شما موجب این عمل می شود)

4⃣سیستم “CREACTIVE RUNS”
‼️یکی دیگر از ویژگی های بتا،امکان یافتن هم تیمی با زدن شوکر سمت راست به هر جهتی که شما میخواهید بازیکن به آنجا برود(وقتی که شوک راست را میزنید کنترل شما به بازیکن بدون توپ قفل میشود و بازیکن پا به توپ توسط کامپیوتر کنترل میشود که این باعث می شود حریف به آسانی توپ بازیکن را بزند) اما در مجموع این سیستم جدید موجب کشف تاکتیک های جدید و انجام آن میشود

5⃣”تلاش EA برای موقعیت یابی بازیکنان در بازی همانند واقعیت”
‼️یکی از نقص هایی که باید حتما برطرف شود همین موضوع است؛برای مثال هری کین یکی از مهاجمین برتر حال خاضر دنیا می باشد ولیکن این بازیکن د فیفا20 به دلیل داشتن سرعت کم و قد بلند(اصطلاحا سنگین بودن) به هیچ وجه کاربردی در گیم پلی نداشت.اگر این نقص در فیفای بعدی بر طرف شود بدون شک خیلی از بازیکنان مثل لوا یا کین کاربرد ئاقعی خود را در بازی نشان خواهند داد.
✅یکی دیگر از فواید اضافه شدن این سیستم،تنظیم خط آفساید و موقعیت خود برای به دام انداختن یا افتادن برای دفاعان و مهاجمین می باشد.

‼️کمپانی EA در کنفرانس خود به بهبود چندین ویژگی دیگر اشاره کرده برای مثال انجام بهتر بن کردن برای متخلفین،تشخیص بهتر خطاها توسط داوران و همچنین پیشرفت در آیتم ها.
با این حال دو ویژگی جدید و مهمی که احتمالا اضافه می شوند در انتها توضیح خواهیم داد.یکی SUPER CANCEL و دیگری CPMPETITIVE MODE

6⃣سیستم “SUPER CANCEL”
‼️پلیرهای زیادی خواهان این سیستم بودند و خوشبختانه به احتمال زیاد این ویژگی را در فیفا21 خواهیم داشت.L2 و R2 را با هم بگیرید تا هر کاری که بازیکن شما مشغول انجام آن است لغو شود و بازیکن شما به حالت عادی پا به توپ در بیاید.

7⃣ویژگی “CPMPETITIVE MODE”
‼️گفته میشود که این مود از سطح LEGENDARY بسیار سخت تر است در نتیجه پلیرهایی که
سطح بالایی دارند میتوانند از این طریق مهارت خود را هم دقیق تر بسنجند و هم بالاتر ببرند.

‼️در حالی که گیم پلی مهمترین بخش FIFA است ، همه چیز نهایی نیست. پلیر ها مطمئناً می خواهند اطلاعات بیشتری راجع به بخش های FUT,VOLTA و حتی مود آفلاین بدانند.قطعا این تریلر آخرین اطلاعات لو رفته ازفیفا21 نیست و به زودی اطلاعات حدیدی را به اشتراک خواهیم کذاشت فقط کافیست سایت ما را دنبال کنید.
چشمان خود را برای بروزرسانی های بیشتر با DualShockers تنظیم کنید.

⚠️فیفا21 در تاریخ 9 اکتبر بر روی رایانه شخصی ، PS4 و Xbox One راه اندازی می شود؛سپس نسخه های بعدی برای پلتفورم های PS5 و Xbox Series X عرضه می شوند⚠️

 

خرید کوین فیفا