آخرین اخبار

امروز سعی داریم تمامی نکات و ویژگی های فیفا۲۲ را با هم نقد و بررسی کنیم پس با ما همراه باشید

‼️ کاور فیفا۲۲

بار دیگر PSG و کیلیان امباپه ستاره اصلی کاور این عنوان هستند، که قبل‌تر روی کاور فیفا۲۱ هم بوده و اکنون در فیفا۲۲ نیز استفاده‌ شده‌ است.

کیلیان امباپه در این باره می‌گوید:

حضور من در پشت جلد فیفا شگفت‌آور است. من رابطه بسیار خوبی‌ با این بازی دارم و مشتاقانه منتظر لذت بردن از فیفا۲۲ در کنار شما هستم

📌تاریخ انتشار فیفا۲۲

فیفا۲۲ در تاریخ 1 اکتبر 2021 منتشر می‌شود. کسانی که نسخه Ultimate Edition را خریداری می‌کنند، می‌توانند چهار روز زودتر (از 27 سپتامبر) آن را بازی کنند.
کسانی که نسخه Xbox One یا PS4 این بازی را خریداری می‌کنند، از طریق (Dual Entitlement (EA نسخه Xbox S / PS یا PS5 را به‌صورت رایگان می‌توانند دریافت کنند.

 

‼️وضعیت لایسنس تیم ها و تورنمنت ها در فیفا۲۲

📌در چند سال اخیر، از لحاظ حق امتیاز و لایسنس تیم ها و رقابت های مهم جهانی، بدون تعصب فیفا و الکترونیک آرتز عملکرد خیلی بهتری داشته است و مهم ترین موفقیت 5 سال اخیر، بدون شک تصاحب لایسنس لیگ قهرمانان اروپا (Champions League) بوده است و به نظر نمی رسد تا سالیان سال این امتیازات را از دست بدهند؛ پس همانند چند سال اخیر، باید انتظار عملکرد بهتر بازی فیفا در این زمینه باشیم؛ چرا که از دست دادن لایسنس تیم ها و تورنمنت ها، چیزی نیست که یک شبه و یک ساله اتفاق بیفتد.

‼️ویژگی‌های تأیید شده فیفا 22

📌چند ویژگی جدید به فیفا۲۲ اضافه‌ شده است که به‌طور رسمی تأیید شده‌اند.

در اینجا نگاهی به این ویژگی‌ها می‌اندازیم.

افزایش هوش مصنوعی
📌اولین ویژگی تأییدشده برای عرضه امسال،هوش مصنوعی است. همان‌طور که در اولین تریلر رسمی دیده می‌شود، حرکت بازیکنان را در موقعیت‌های مسابقه 11v11 ثبت کرده‌اند(Motion Capture).

این ویژگی از یک الگوریتم اختصاصی یادگیری ماشین (Machine Learning) استفاده می‌کند، از این فناوری برای ارزیابی بیش از ۸.۷ میلیون فریم از حرکت بازیکن برای ایجاد انیمیشن در لحظه و نزدیک به واقعیت استفاده‌ شده است. این امر باعث شده، تعاملات و پاسخ‌ها با دقت بیشتری ارائه شود و احساس طبیعی تری به بازی می‌دهد.

این به ویژگی به نفع حرکت بازیکن در زمانی است که توپ را در دست دارد و یا حتی زمانی که توپ را ندارد. HyperMotionمنحصر به نسخه‌های PS5، Xbox Series X / S و Stadia این بازی است.

این ویژگی سعی کرده است که انیمیشن‌های خاصی را برای بازیکنان ایجاد کند تا هرچه بیشتر شبیه به واقعیت باشند، البته در تریلر بازی هیچ‌چیز متفاوت و خاصی احساس نمی‌شود.

فوتبال ولتا

📌کسانی که نسخه بتا فیفا۲۲ را دریافت کرده اند،از 17 اگوست میتوانند به این بخش دسترسی پیدا کنند. پیش بینی میشود این بخش تغییرات چندانی نسبت به فیفا۲۱ نداشته باشد و تنها استادیوم و آیتم های جدید به این بخش افزوده شوند

 

هیروهای فیفا آلتیمیت

📌این بخش که برای فات۲۲ تازگی دارد حس و حال نوستالژی فوتبال را به عاشقان فوتبال هدیه می کند. گفته میشود کارت های هیرو لینک دهی اسان تری با سایر بازیکنان خواهند داد و با استفاده از این کارت ها میتوان تیم رویایی خود را با دغدغه کمتری در آلتیمیت ساخت

ساخت کلاب

📌حالت شغلی امسال با توانایی ایجاد باشگاه فوتبال خود و هدایت آن به شکوه گسترش می‌یابد. این ویژگی در اصل حالت شغلی بازی است که شما می‌توانید یک باشگاه فوتبال تأسیس کنید و آن را به سمت پیشرفت هدایت نمایید.