خرید کوین فیفا 21

چگونه میتوانم از سایت FIFAIRCOIN.COM خرید کنم؟

🔻برای خرید کوین فیفا 21 ابتدا سفارش خود را در سایت فیفا ای آر کوین ثبت کنید و خرید خود را انجام دهید. سپس تیم ما با شما در شبکه های اجتماعی مانند واتس اپ یا تلگرام با شما ارتباط برقرار میکند و کوین را تحویل شما می دهد.

 

کوین چگونه به حساب فیفا من میاد؟

🔻انتقال کوین از طریق مبادله کارت صورت میگیرد ما هیچ اکانتی از شما دریافت نمیکنیم، پس از ثبت سفارش تیم ما با شما ارتباط برقرار خواهد کرد سپس شما یک بازیکن ارزان که ما بهتون اعلام میکنید میخرید و میزارید برای فروش ما اون بازیکن رو با قیمت بیشتر میخریم با این حساب کوین به حساب شما واریز میشود.

 

زمان تحویل کوین به مشتری چقدر است؟

🔻زمان تحویل کوین پس از ثبت سفارش بستگی به تعداد کوین سفارشی شما دارد حداقل زمان تحویل کوین به مشتری ۱ ساعت پس از ثبت سفارش است و حداکثر زمان تحویل کوین هم ۱۲ ساعت است.

 

چگونه اعتماد کنیم؟

سایت ما به معتبر ترین درگاه پرداخت اینترنتی ایران یعنی زرین پال متصل است و واریز شما از طریق این درگاه صورت میگیرد همچنین ما در شبکه ها اجتماعی بیش از ۲ سال است فروش کوین انجام میدیم و در بخش نمونه رضایت مشتری در کانال ما میتوانید بیش از صدها اسکرین شات رضایت مشتری رو بیینید.

 

چه میزان کوین در اکانت باید باشد؟

برای خرید کوین فیفا 21 از فیفاکوینز فرقی ندارد چه میزان کوین خودتان دارید. هر مقدار کوین خرید کنید به شما بدون مشکل کوین داده خواهد شد حتی اگر خودتان 0 کوین داشته باشید. به این صورت که ابتدا یک بازیکن ضعیف کارت سیلور یا برنزی از تیم شما را 10،000 تا میخریم و سپس ادامه ی فرایند ارسال کوین را با بازیکنهایی که مدنظر ما هستند انجام میدهیم.

× ارتباط با ما در واتساپ